Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Masłomiąca – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 000 zł145 m² 7 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:849 m²

- rezerwacja - Szukasz wolnostojącego domu z garażem i zagospodarowaną działką? Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów "saritor Park" w Masłomiącej gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 322 000 zł161 m² 8 211,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów "saritor Park" w Masłomiącej gm Michałowice tylko 13,5 km i 22 minuty do Galerii Krakowskiej! Co wyróżnia ten dom? -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł155,82 m² 7 572,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

!Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2 , pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł187 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadamy w swojej ofercie na wynajem wyjątkowy dom wolnostojący wykończony w nowoczesnym stylu. CO wynajmujemy? Dom o powierzchni użytkowej 187m na 7 arowej działce. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie dwa wolne domy! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 134 m2 , pow. użytkowej 124,39 m2. Dom sprzedawany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł144,57 m² 8 162,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Masłomiąca gmina. Michałowice. Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący w stanie developerskim. ok. 9 km od granicy Krakowa Dom budowany wg indywidualnego projektu o pow. całkowitej 155,82.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

DO sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni całkowitej 134 mkw. Położony na działce O powierzchni około 310 mkw. Kupujacy nie płaci podatku pcc 2% dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

I speak english / Я розмовляю українською Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Masłomiąca. Dwupoziomowe, pięciopokojowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł151,99 m² 9 013,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Masłomiąca gmina. Michałowice. Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący w stanie developerskim w uroczym miejscu na wzniesieniu z rozległymi widokami. Dom wybudowany wg indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Home Expert oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w przepięknej lokalizacji Masłomiącej. Ta malownicza miejscowość położona w gminie Michałowice, oddalona od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł155,82 m² 8 150,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

!Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2 , pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł167,75 m² 8 166,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

!Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 167,75m2 , pow. użytkowej 151,99m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 322 000 zł161 m² 8 211,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycje 7 widokowych domów wolnostojących w Michałowicach przy ul. Jesionowej- osiedle Dolinki Jesionowa. Już teraz możesz wybrać swój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +2 km

2 850 000 zł411,40 m² 6 927,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojąc y, podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Michałowice, gm. Michałowice o pow. netto.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +2 km

Rynek pierwotny

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty w dniu 16 maja- (sobota) w godzinach 11 do 13. Proszę o wcześniejszy kontakt celem rezerwacji godziny prezentacji. Podczas Dnia Otwartego poznaj szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +2 km

Dom z garażem

Michałowice

1 630 000 zł177,90 m² 9 162,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z relacją video. |R| Property ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położny w Michałowicach koło Krakowa. Lokalizacja: michałowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +2 km

3 050 000 zł340 m² 8 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Dom w Michałowicach na pięknej 16 arowej działce na wzniesieniu, gmina Michałowice. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru, więcej zdjęć mogę wysłać na maila. Granica miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +2 km

2 500 000 zł178 m² 14 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Nowoczesny dom W zielonej okolicy | harmonia, prywatność I energooszczędność Cicha lokalizacja | Działka 1800 m | Fotowoltaika i Pompa ciepła | Niskie koszty utrzymania Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +2 km

1 649 000 zł270 m² 6 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować do zakupu ofertę domu wolnostojącego 270m2 wraz z dużą działką ok. 19 a w Boleniu obok Zielonek, w podkrakowskiej wsi, przy ulicy Jana Matejki 13. ~.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +4 km

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Boleń

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +4 km

Rynek pierwotny

1 449 000 zł143 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Twój Bliźniak z Zielonek! bez pcc! Witaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, położonej w spokojnej i, jak sama nazwa wskazuje, zielonej okolicy - gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +4 km

Rynek pierwotny

1 449 000 zł189 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Boleń k. Węgrzc - stan deweloperski Na sprzedaż segment bliźniaka o powierzchni użytkowej 143 m , z garażem w bryle budynku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +4 km

Rynek pierwotny

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +4 km

Rynek pierwotny

1 650 000 zł153,78 m² 10 729,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +4 km

1 299 000 zł181,20 m² 7 168,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w Pielgrzymowicach (michałowice/ łuczyce/zielonki), w dobrze skomunikowanej okolicy, z łatwym dojazdem do Krakowa. Nieruchomość osadzona na działce o powierzchni 6 ar, na niej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Masłomiąca +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Masłomiąca,małopolskie

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Masłomiąca,małopolskie

5 500 zł187 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komandosów

Masłomiąca,małopolskie

1 270 000 zł203 m² 6 256,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Oferta prywatna właściciel | nowy dom wolnostojący dom odebrany gotowy do sprzedaży Kupujący zwolniony z pcc 2% Na sprzedaż nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Masłomiąca,małopolskie

1 150 000 zł162 m² 7 119,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Piękny i oryginalny dom w Masłomiącej komfort, natura i prestiżowa lokalizacja Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, popołudnia spędzane na tarasie z filiżanką kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 150m2 zlokalizowany na 10-arowej działce na zamkniętym osiedlu w miejscowości Masłomiąca, tuż obok Michałowic, około 20/25min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

1 220 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Biuro Nieruchomości Helton oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice ok. 7 km od granic administracyjnych Krakowa. Dom o powierzchni 145 m2 + 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klonowa

Masłomiąca,małopolskie

7 500 zł165 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Biuro "apartamenty Nowe" prezentuje do wynajęcia komfortowy, klimatyzowany dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych Saritor Park w Masłomiącej gm Michałowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

860 000 zł134 m² 6 417,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Funkcjonalny dom Z garażem W spokojnej okolicy N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, o pow. 134 m2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

860 000 zł134 m² 6 417,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Masłomiąca,małopolskie

1 199 000 zł200 m² 5 986,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest dom w trakcie budowy (otwarty dziennik budowy) na dużej 12-arowej działce w miejscowości Masłomiąca. We speak English; розмовяємо українською.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Masłomiąca,małopolskie

1 299 000 zł200 m² 6 485,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Masłomiąca,małopolskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący 179m2 na dużej 12 ar działce. KB Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nowy, funkcjonalny i atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 179 m2 wg projektu firmy Archon "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Masłomiąca,małopolskie

1 490 000 zł261 m² 5 719,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam Państwu nowy, funkcjonalny i atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 179 m2 według projektu firmy Archon "dom w jabłonkach (g2) - odbicie lustrzane" z dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

940 000 zł118 m² 7 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuje dom wolnostojący projektu Archon Dom w Malinówkach 11, znajdujący się w Masłomiącej ok. 10 km od Krakowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij